Przedstawicielstwo Generalne w Katowicach

Przedstawicielstwo

Serwis dla klientów

Ubezpieczenia indywidualne

Ubezpieczenia dla firm

Grupowo na życie i zdrowie

   Grupowe pracownicze ubezpieczenia na życie są chyba najpowszechniejszą formą zabezpieczenia rodzin w wypadku śmierci, ale też wielu innych zdarzeń, które mogą nas dotknąć. Za stosunkowo niewielką miesięczną składkę potrącaną z pensji, a czasem współfinansowaną przez pracodawcę można dziś uzyskać świadczenia znacznie przekraczające 100 000 zł. Katalog świadczeń w naszej ofercie obejmuje ponad 20 rodzajów zdarzeń a każdy program konstruowany jest według życzeń i potrzeb konkretnej grupy. Jeżeli nie korzystaliście Państwo z takiej ochrony lub Wasz program ubezpieczeniowy nie był od dawna aktualizowany i porównywany z konkurencją warto sprawdzić jak wygląda nowoczesne grupowe ubezpieczenie na życie.
   Inną formą ubezpieczeń grupowych są ubezpieczenia zdrowotne. Coraz częściej stanowią one część pakietu zapewnianego pracownikom przez pracodawców. Opierając się na ogromnym doświadczeniu na rynku austriackim proponujemy pakiety ubezpieczeń zdrowotnych o różnych zakresach.

   Chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji w czasie bezpośredniego spotkania. W umówieniu go pomoże poniższy formularz.