Przedstawicielstwo Generalne w Katowicach

Przedstawicielstwo

Serwis dla klientów

Ubezpieczenia indywidualne

Ubezpieczenia dla firm

Majątek i odpowiedzialność cywilna

   Dobre ubezpieczenie firmy może stanowić poważne wyzwanie. My się go nie obawiamy. Aby ułatwić wybór małym i średnim przedsiębiorstwom przygotowaliśmy dla nich kompleksowy pakiet obejmujący zarówno w szerokim zakresie ubezpieczenia majątku od zdarzeń losowych, kradzieży czy dewastacji, ale również wielowariantowo odpowiedzialność cywilną i mienie w transporcie. Teraz na jednej polisie przy zachowaniu minimum formalności możecie Państwo ubezpieczyć firmę mając pewność, że nic nie zostało przeoczone.
Większym firmom oferujemy oczywiście krojone na miarę programy ubezpieczeniowe budowane w oparciu o kilka składowych produktów. 
Specjalną ofertę kierujemy do wspólnot mieszkaniowych i ich administratorów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu naszej grupy w ubezpieczeniach spółdzielni mieszkaniowych opracowany został specjalny pakiet dla wspólnot i spółdzielni a także Grupowe Ubezpieczenie Mieszkań – jedyny taki produkt na rynku.


Chętnie udzielimy Państwu dodatkowych informacji na powyższe tematy. Prosimy o wypełnienie poniższego formularza lub kontakt telefoniczny.