Przedstawicielstwo Generalne w Katowicach

Przedstawicielstwo

Serwis dla klientów

Ubezpieczenia indywidualne

Ubezpieczenia dla firm

Współpraca

   Stale rozbudowujemy naszą sieć sprzedaży i jesteśmy otwarci zarówno na agencje z wieloletnim stażem jak i na osoby rozpoczynające dopiero karierę w branży ubezpieczeniowej. Doskonale rozumiemy potrzeby pośredników i staramy się jak najlepiej na nie odpowiedzieć. Wybierając współpracę z UNIQA poprzez nas możecie być Państwo pewni szybkiej i profesjonalnej a zarazem miłej obsługi zarówno w każdym zakresie.
Współpracę usprawnia dodatkowo bardzo rozbudowany serwis internetowy przeznaczony tylko dla partnerów Przedstawicielstwa Generalnego w Katowicach.
   Oferta UNIQA jest oceniana jako jedna z najlepszych i najbardziej kompleksowych na rynku. Połączenie z atrakcyjnym, motywacyjnym system wynagrodzeń i łatwością współpracy sprawia, że prowadząc multiagencję nie można przejść koło niej obojętnie.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani podjęciem współpracy prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: wspolpraca@uniqa.katowice.pl lub poniższego wypełnienie formularza w celu umówienia się na spotkanie: