Przedstawicielstwo Generalne w Katowicach

Przedstawicielstwo

Serwis dla klientów

Ubezpieczenia indywidualne

Ubezpieczenia dla firm

Zdrowie i NW

   Już teraz oferujemy prywatne ubezpieczenie zdrowotne, które pozwalają zapomnieć o kolejkach do lekarzy specjalistów, płatnościach za wizyty w prywatnych przychodniach o najwyższym standardzie i diagnostykę. UNIQA w Austrii jest największym ubezpieczycielem zdrowotnym z 50% udziałem w rynku.

   Jeśli wyjeżdżasz za granicę pamiętaj o tym, że ubezpieczenie zdrowotne opłacane w ZUS nawet w krajach Unii Europejskiej nie zapewnia pokrycia wszystkich kosztów związanych z wypadkiem lub chorobą. Samemu trzeba pokryć na przykład innymi koszt transportu do Polski lub pomocy na stoku w razie wypadku na nartach. Niezbędnym uzupełnieniem jest ubezpieczenie kosztów leczenia za granicą.

   Nasza oferta zapewnia pokrycie również leczenie zaostrzeń chorób przewlekłych, co nie jest standardem u naszych konkurentów.
Niezależnie od ubezpieczeń zdrowotnych koszty związane z wypadkami losowymi pomoże zminimalizować ubezpieczenie NNW. Wybierane jest zwłaszcza przez osoby żyjące aktywnie.

Aby umówić się z naszym specjalistą i otrzymać szczegółową ubezpieczenia zdrowotnego zadzwoń na numer 032 781 48 00 lub wypełnij poniższy formularz.